میکاپ عروس

نکاتی در مورد آرایش عروس

نحوه آرایش عروس

روز عروسی رویایی ترین روز در زندگی دختران است.

مهمترین کاری که عروس قبل از روز عروسیش باید انجام دهد انتخاب سالن زیبایی مناسب برای میکاپ و آرایش و شینیون موها خود برای زیباتر شدن در بهترین روز زندگیش است .و این کار برای رسیدن به نتیجه مناسب نیازمند انجام مراحلی است .

 

نحوه آرایش عروس

 آماده سازی پوست برای آرایش عروس

یکی از مهمترین توصیه های که به عروس خانمها میشود  این است که در روز عروسی پوستی سالم و روشن داشته باشند و به گفته کارشناسان پوست برای نشان دادن نتایج مراقبت ها و درمان ها به زمان نیاز دارد.

 توصیه می شود حداقل شش هفته قبل از روز عروسی مراقبت از پوست را شروع کنید.

شستشوی پوست: صبح روز عروسی صورت را بشویید و مرطوب کنید و پوست را می توانید با یک لایه برداری ملایم لایه برداری کنید  و از ماساژ دادن زیاد جلوگیری کنید ، تا پوست زیبا جلوه کند.

دو دقیقه پس از استفاده از مرطوب کننده  از کرم نرم کننده استفاده کنید و به خوبی به تمام سطح پوست این کرم را برسانید.

بعد از انجام این مراحل بهترین روز زندگی هر فردی یعنی روز عروسی فرا میرسد و عروس صبح خیلی زود برای میکاپ و سایر موارد زیبایی دیگر که باعث زیباتر شدن میشود به سالن زیبایی که از قبل انتخاب کرده مراجعه می کند.

میکاپ عروس

آرایشگر مورد نظر برای شروع کار و زیباتر شدن چهره عروس خانم زیر سازی های مناسب را انجام میدهد که هم تخصص خود را در این زمینه نشان دهد و هم عروس بفهمد که در انتخاب آرایشگر خود اشتباه نکرده است.

 

حتما مطالعه کنید
اشتباهات رایج در آرایش عروس

 استفاده از هایلایتر

از هایلایتر برای براق شدن چهره به جای درخشش سایه های براق استفاده می شود و از هایلایتر برای  پل بینی ، چانه ، پیشانی و نواحی برجسته صورت استفاده میشود.

استفاده از پودر یا پنکیک

 هرچه پودر بیشتری استفاده کنید نتیجه بهتری خواهد داشت. دلیل این امر این است که وظیفه پودر درخشندگی و عدم افزایش بار روی پوست است .

پودر با استفاده از یک برس متوسط ​​روی پیشانی ، کناره های صورت و چانه توزیع می شود ، و سپس یک پودر برنز دو درجه تیره تر از کرم پایه در دو طرف صورت استفاده می شود ، با شروع از خط رشد مو و پایین رفتن به کنار صورت ، سپس رسیدن به استخوان گونه ، و بازگشت به کنار صورت ، سپس خط فک.

رایج ترین اشتباهات در آرایش عروس

 روز عروسی زمان آزمایش لوازم آرایشی و رنگ جدید نیست .
رایج ترین اشتباهات در آرایش عروس
 استفاده از کانتورینگ در آرایش برای نشان دادن استخوان های صورت ، این نوع آرایش های سنگین ممکن است برای روز عروسی مناسب نباشد و استفاده از آرایش های سبک و روشن با نور طبیعی برای نشان دادن زیبایی طبیعی عروس مناسبتر باشد.
از آزمایش کردن  آرایش در روز عروسی صرف نظر کنید. بهتر است حداقل سه ماه قبل از آرایش عروس را امتحان کنید تا وقت کافی برای امتحان گزینه های مختلف داشته باشید.
 بسیاری از عروس خانم ها فراموش می کنند که قبل از روز عروسی عکس هایی از آرایش مورد علاقه خود را بیاورند .وهمچنین در مورد مدل مو و رنگ موی خود قبل از روز عروسی با آرایشگر خود باید صحبت کنند.
از برق لب استفاده نکنید زیرا زود پاک می شود و در تصاویر باعث خیرگی می شود.
سایه های براق را در مکان های اشتباه قرار ندهید: مانند بینی ، پیشانی ؛ جایی که پوست چرب به نظر می رسد.
 
آرایش روشن هنگام عکس گرفتن نور را منعکس می کند ، لکه های سفید روی صورت را در تصویر باقی می گذارد . مکان های مناسب برای استفاده از آرایش روشن استخوان های گونه ، بالای لب ها و زیر ابروها است.
استفاده از رژگونه به روش اشتباه: بسیاری به اشتباه معتقدند که رژگونه از پایین استخوان گونه به سمت بالا قرار می گیرد ، اما ترجیح داده می شود که رژگونه را در محلی که گونه ها به طور طبیعی قرمز است استفاده شود و سپس کمی برنزین در زیر استخوان گونه قرار داده و آنها را خوب با هم ترکیب کنید.
دراستفاده از آرایش چشم زیاد از رنگ سیاه ترجیح داده نمی شود.زیرا ممکن است در بسیاری از  موارد چهره عروس خانمها سنگین به نظر برسد و به جای آن با استفاده از بسیاری از رنگ های دیگر مانند: قهوه ای ، خاکستری ، آبی تیره و بنفش تیره می توان ظاهری جذاب و هیجان انگیزتر به دست آورد.
سالن زیبایی نازنین ربانی دارای بهترین گریمورها در این زمینه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *