آموزش کاشت ناخن (آرایشگر ناخن)

آموزش کاشت ناخن (آرایشگر ناخن)

در آموزش کاشت ناخن یادگیری دستورالعمل مانیکور و پدیکور جزو آموزش های اصلی در نظر گرفته می شود. استفاده از مانیکور و پدیکور علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارد، فواید و مزایای دیگری نیز دارد که از مهمترین آنها شامل موارد زیر می باشد:

 • بهبود یافتن سلامت ناخن ها
 • کاهش استرس
 • کاهش درد و البته ورم در اطراف ناخن ها
 • تقویت گردش خون
 • ایجاد زیر سازی مناسب

هزینه آموزش کاشت ناخن (آرایشگر ناخن)

آموزش کاشت ناخن (مبتدی)

گروهی :500.000 هزار تومان

خصوصی: 1.400.000 هزار تومان

نیمه خصوصی :1.000.000 میلیون

مقدماتی

3 جلسه

انواع پدیکور خیس و خشک

کف سابی

اسکراب و ماساژ دست و پا

شناخت کامل ابزار

کوکتل ها

کار با سوهان برقی برای دور گیری

پارافین تراپی

آموزش کاشت ناخن (پیشرفته)

گروهی :1.500.000  تومان

خصوصی: 2.500.000  تومان

نیمه خصوصی :2.000.000 میلیون تومان

7 جلسه

تمام آموزش های دوره مقدماتی

همچنین کاشت و ترمیم

کاور ناخن به روش پودرو لمینیت

تیپ گذاری

و انواع مدل های سوهان کشی کاشت برای دیزاین های ژورنالی

ادونس

10 جلسه

ظرفیت 2 نفر

شامل دوره ی مقدماتی و پیشرفته

همچنین کار با ژل لاک{ ژلیش}

انواع کروم شاتر کروم شوگر

کاشت و ترمیم و ژلیش بیبی بومر و آکواریوم

آموزش تخصصی کاشت پا و رفع نواقص فرم ناخن های پا با کاشت

قیمت : 4.000.000 میلیون تومان

رفع اشکال دو روزه

در تمامی موارد مربوط به ناخن

هزینه :800 هزار تومان

آموزش انواع پدیکور و مانیکور

انواع مانیکور ناخن

 • مانیکور خیس: در این روش دست در آب به مقدار قابل ملاحظه ای خیس می گردد تا گوشت های اضافی و البته کوتیکول های آن نرم شود. و سپس اقدامات لازم دنبال می شود.
 • مانیکور خشک: در مانیکور خشک دیگر نیازی به خیس کردن دست ها نیستیم، بلکه فرایند لازم به خودی خود دنبال می شود. در آموزش ناخن کاری به شما آموزش داده می شود که چه مواقعی می توان از این دو روش استفاده کرد.

پدیکور نیز در دو صورت یاد شده از جمله، خیس و خشک انجام می شود. البته در انتخاب مواد اولیه و همچنین فرایند دنبال شده در هر کام از این روش ها اختلاف های جزیی موجود است.

 پارافین تراپی

پارافین تراپی که نیز همواره در پارافین تراپی گنجانده می شود به منظور تسکین دردهای مفصل و البته دست و پا در نظر گرفته می شود. این روش درمانی ساده و البته جدید بر اساس خاصیت مطلوب پارافین مد نظر گرفته است. دستور العمل خاصی برای این منظور در نظر گرفته می شود. پارافین تراپی سبب جوانسازی پوست شما خواهد شد، به همین دلیل در حال حاضر در بین لیست اقدامات جوانسازی طبقه بندی می شود. به کمک آن می توانید علائم پیری زودرس و البته تیرگی های پوست را به خوبی از بین ببرید. لازم است که در اصول لازم برای پیگیری آن در پیش گرفته شود، در غیر این صورت می تواند خطرات احتمالی به همراه داشته باشد.

 سوهان کشی

در آموزش ناخن Training Nail Implanting کاری یکی از مهمترین مهارتهایی که مد نظر قرار می گیرد، آموزش سوهان کشی است. شما در صورتی می توانید که این فرایند را سریعتر انجام دهید که هم اصول کار را بدانید و هم تمرین کافی داشته باشید. متاسفانه بیشتر افرادی که در منزل اقدامات سوهان زدن ناخن ها را انجام ی دهند، روش کار را به خوبی نمی دانند. بهترین سوهان برای این زمینه می تواند سوهان های کریستالی و یا فلزی سمباده ای باشد. سوهان های برقی موجود نیز می تواند برای گزینه ی مناسبی در نظر گرفته شود. در آموزش ناخن کاری اگرچه سوهان کشی را جزو مراحل مانیکور در نظر میگیرند ولی برای داشتن ناخن های زیبا یکی از اقدامات ضروری است.

آموزش ناخن کاری با هزینه ی مناسب

 لاک

انتخاب لاک مناسب از دیگر نکاتی است که در آموزش ناخن کاری مد نظر می باشد. شما باید متناسب با سلیقه ی فرد و البته رنگ پوست مشتری بتوانید مناسب ترین رنگ لاک را به او معرفی کنید.  معمولا کاربران به جزئیات کار دقت زیادی دارند و آنها به دنبال نتیجه ی نهایی زیبایی ناخن های خود هستند، به همین دلیل باید مربی فعال در این زمینه با داشتن تسلط و تجربه ی کافی قادر به انتخاب مناسب ترین محصولات باشد.  چه فرم ناخن را شما می پسندید:

 • فرم ناخن گرد
 • فرم ناخن مستطیلی
 • فرم ناخن بیضی
 • فرم ناخن نوک تیز

این موارد در آموزش ناخن کاری  از جمله فرهم های پرطرفدار در نظر گرفته می شود که رنگ لاک مناسبی را می طلبد.

طراحی و دیزاین ناخن

در آموزش ناخن کاری طراحی و البته دیزاینهای مختلف  به روزی را در اختیار هنرجویان عزیزمان قرار میدهیم تا بتوانند به آسانی با توجه به سلیقه ی مشتری مناسب ترین طرح را در نظر بگیرند. این نوع از آموزش ها شامل:

 • آموزش مانیکور پدیکور ناخن
 • لمینت ناخن
 • فرم دهی مناسب به ناخن ها

نیز می باشد. یک فرد حرفه ای که دارای دارای تجربه و تخصص در این زمینه است باید بتواند روش های مختلفی را برای ایجاد کارایی و البته زیبایی بیشتر در پیش بگیرد. آموزش های آنلاین بسیاری را می توانید در وب سایت ها مشاهده کنید ولی در این نوع از آموزش ها هرگز ترفندهای خاص به  شما یاد داده نمی شود. به همین دلیل است که کیفیت کار انجام شده همراه با تغییر به یک مربی حرفه ای می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای تغییر کند.

نصب ناخن مصنوعی

نصب ناخن مصنوعی با توجه به نوع کیفی ناخن مصنوعی باید با دقت بیشتری دنبال شود. هر گونه سهل انگاری در این زمینه می تواند سبب کنده شدن ناخن طبیعی شما شود. چسب های مختلفی برای چسباندن این نوع از ناخن ها استفاده می شود که متناسب با کیفیت ناخن است، این نوع از چسب ها در حالی که چسبندگی کافی نداشته باشن، کیفیت کافی نخواهد داشت.

در آموزش ناخن کاری در نظر داریم که به هنرجویان عزیزمان، نکاتی در مورد انتخاب بهترین نوع ناخن مصنوعی و البته چسب های مناسب را ارائه دهیم.

 کاشت و ترمیم

کاشت و ترمیم نیز از دیگر نکاتی است که در آموزش ناخن کاری مد نظر می باشد. انواع کاشت ناخن در دست است که هر کدام نیازمند دستورالعمل های ویژه ای می باشند. مدرک مربیگری کاشت ناخن برای افرادی ارائه می شود که بتوانند به همه ی انواع فرم های موجود در این زمینه تسلط داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آموزش و البته هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای می توانید با ما با شماره ای موجود در تماس باشید.

 با توجه به نوع آموزش و البته تعداد کلاس هایی که مربی در نظر گرفته است، متفاوت می باشد. اطلاعات کامل توسط همکاران در اختیار شما قرار داده می شود. آموزش ناخن کاری در سال ها اخیر با توجه به افزایش درخواست از توجه بالایی برخوردار گردیده است، البته با یادگیری مهارت های لازم میتواید کسب و کار خوبی در این زمینه داشته باشید. همین اکنون برای بهره مندی از آموزش ناخن کاری با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

آرایشگر ناخن

انواع پدیکور و مانیکور

پارافین تراپی

سوهان کشی

لاک

طراحی و دیزاین ناخن

نصب ناخن مصنوعی

فرم دهی متناسب به ناخن ها

آموزش کاشت ناخن قسمت 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button