آموزش رنگ و مش

کار با مواد رنگ مو

انواع رنگ مو و انواع اکسیدان ها

رنگ های مو انواع بسیار گسترده ای دارند و با ترکیب کردن رنگ موها با اکسیدان میتوان رنگ موهایی تازه تر هم ایجاد کرد. همه چیز به تبحر شما در ترکیب رنگ ها و رنگ پایه ای موهای شما دارد.  کار با مواد رنگ مو بسیار پیچیده می باشد و شما با تمرین کردن می توانید در این امور خبره شوید. در ادامه قصد معرفی کردن ترکیب انواع رنگ مو و انواع اکسیدان ها، به شما را داریم

آموزش رنگ و مش

هزینه کلاسهای آموزش رنگ و مش مبتدی (کاربرد مواد شیمیایی)

کلاسهای گروهی

10 جلسه

قیمت:1.000.000 (تومان)

کلاس های نیمه خصوصی

12 جلسه

قیمت:1.500.000 (تومان)

کلاس های خصوصی

20 جلسه

قیمت:2.000.000

هزینه کلاسهای آموزش رنگ و مش پیشرفته (کاربرد مواد شیمیایی)

کلاسهای گروهی

10 جلسه

قیمت:2.000.000 (تومان)

کلاس های نیمه خصوصی

12 جلسه

با تمرکز بر پاک کردن رنگ های مشکی و قرمز

و ترکیب رنگ های حرفه ای

قیمت:3.000.000

کلاس های خصوصی

20 جلسه

با تمرکز بر پاک کردن رنگ های مشکی و قرمز و ترکیب رنگ های حرفه ای

بالیاژ روسی

آمبره تخصصی

مش شونه

ویتامینه عمیق مو

قیمت:4.000.000

رفع اشکال دو روزه 600 تومان

 اکسیدان به عنوان فعال کننده رنگ مو شناخته می شود و به طور کلی میتوان آن ها را به چهار دسته کلی تقسیم بندی کرد.

تقسیم بندی اکسیدان ها بر اساس غلظت آن ها صورت می پذیرد و نکته مهم در مورد انواع اکسیدان ها این است که غلظت بالای آن ها اثر بیشتری داشته و ممکن است عوارض بیشتری را برای پوست سر و مو داشته باشد.

رنگ های روشن تر مو نیاز به اکسیدان هایی با غلظت بالاتر دارند.

 اکسیدان ها در انواع 6 درصد یا ولوم 20 یا انواع 3 درصد یا ولوم 10 یافت می شوند. اکسیدان ها به صورت 9 درصد و 12 درصد هم در بازار یافت می شوند.

کار با مواد رنگ مو  می تواند به پوست دست هم آسیب زیادی بزند و دقیقا به همین علت باید در هنگام استفاده از آن، از دستکش استفاده نمود. البته درصد اکسیدان ها می تواند اندازه های متفاوت تری را هم ایجاد کند و بر اساس این درصدها رنگ موهای متفاوت تری ایجاد شود. رنگ های موقتی و رنگ های دائم دو دسته کلی از رنگ هایی هستند که در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای مهمانی ها و مراسمات خاص یا تغییر موقتی رنگ مو، میتوان از نوع رنگ موقتی استفاده کرد که این دسته، دارای رنگ های فانتزی و زیبایی می باشد. این رنگ ها به مرور از بین رفته و شما رنگ موی دائمی خود را دوباره باز می یابید. برای این که مشکلی پیدا نکنید بهتر است از یک آرایشگر کمک بگیرید تا شما را در مورد انواع رنگ مو و دکلره راهنمایی کند.

کار با مواد رنگ مو

البته رنگ موها را می توان به شکل های دیگری هم طبقه بندی کرد،  کار با مواد رنگ مو  نیازمند شناخت دقیق انواع آن می باشد. رنگ موهای رقیق دارای مواد شیمیایی مصنوعی و تصفیه شده می باشد. این رنگ موها نیاز به آبکشی ندارند و به سادگی مدل مو را تغییر می دهند. این نوع رنگ موها بسیار رنگ های لطیف و رقیقی ایجاد کرده و حتی به صورت اسپری هم موجود می باشند. دسترسی به آن ها بسیار ساده بوده و از امنیت بالایی برخوردار هستند. رنگ موهای غلیظ هم اثر تیره تری بر روی موها به جای خواهند گذاشت و ممکن است اثرات مخربی را بر روی مو داشته باشند. البته این مساله به زمان قرار گرفتن بر روی پوست سر و موی افراد و میزان مواد شیمیایی موجود در رنگ ها می شود.  کار با مواد رنگ مو  بهتر است توسط افراد دانا یا آرایشگران انجام گیرد.

 

بی رنگ کردن مو یا دکلره

بی رنگ کردن مو یا دکلره،  در صورتی مورد استفاده قرار می گیرد که پایه موی سر خانم ها تیره بوده و این فرد بخواهد موهای روشن تری داشته باشد. البته حالت های دیگری برای ان امر هم موجود می باشد، مثلا فردی که قبلا موهای خود را رنگ کرده باید با کار با مواد رنگ مو  دکلره پایه موهای خود را سفید و بی رنگ کرده و رنگ موی دیگری را برای خود ایجاد کند. رنگ های مو بسیار گسترده هستند و رنگ مو پایه همراه با رنگ موی مصنوعی در نهایت رنگ نهایی را ایجاد می کند. دقیقا به همین علت برای رسیدن به نزدیکی رنگ اصلی و  کار با مواد رنگ مو  به صورت اصولی، باید از دکلره برای بی رنگ کردن موها استفاده کنید.

کار با مواد رنگ مو

رنگ نمودن موی طبیعی و رنگ شده و سفید

رنگ نمودن موی طبیعی، رنگ شده و موی سفید،  نیازمند تبحر خاصی در  کار با مواد رنگ مو  می باشد. در ادامه در مورد رنگ کردن موها و  کار با مواد رنگ مو،  نکات مهمی را برای شما بیان می کنیم. بهتر است موهای سفید را در ابتدا رنگ کنید، موهای سفیدی که در حاشیه سر می باشند نیاز بیش تری به  کار با مواد رنگ مو دارند. موهای سفید حتما باید با رنگ های تیره تر رنگ شوند و موی طبیعی نیاز زیادی به رنگ ندارد و می توانید برای این دسته از موها، از رنگ های طبیعی تری استفاده کنید. رنگ های گیاهی گزینه مناسبی برای آن نوع موها می باشند. نرم کردن موهای سفید قبل از  کار با مواد رنگ مو،  بهترین پیشنهاد برای خانم هایی می باشد که از رنگ نشدن موهای خود بسیار ناراحت هستند.از ریشه موها باید با رنگ تیره تری رنگ شود و کار با مواد رنگ مو روشن تر برای نقاط ابتدایی موها که نزدیک به ریشه مو می باشد،  مناسب تر است.

مش شونه

مش شونه  برای موهای بلند مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع کار با مواد رنگ مو نیاز مند یک دکلره قوی و فویلی است که برای رنگ کردن از ان استفاده می شود. با کمک شانه و دکلره رنگ موها بر روی موی سر و موهای فرد به صورت دقیقی پخش می شود و قسمتی از موهای این فرد مش می گردد. این کار ار بهتر است برای همه موهای سر انجام دهید و بریا نتیجه گیری بهتر به مدت 10 تا 30 دقیقه مقاومت موها را نسبت به  کار با مواد رنگ مو  بررسی کنید.

کار با مواد رنگ مو

انواع فر مو

فر مو،  دارای نمونه های بسیار گسترده ای می باشد که می توان از آن در کنار  کار با مواد رنگ مو  برای زیباتر کردن موی خانم ها استفاده کرد.  کار با مواد رنگ مو  در کنار انواع فرهای لوله ای و مخروطی بسیار فوق العاده خواهد شد. فر بیگودی  به همراه  کار با مواد رنگ مو  می تواند زیباترین مدل موی عروس را ایجاد کند. همچنین شما می توانید مدل موهای فر مختلفی مثل فر برقی و مو پیچ را در کنار رنگ مو استفاده کنید تا از زیبایی دوچندانی بهره مند شوید.

کار با مواد رنگ مو

مشاوره و تشخیص بهترین رنگ موی مشتری

شما می توانید در آموزشگاه ما  آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته،  را تجربه کنید و کاربر مواد شیمیایی در آرایش زنانه،  در  آرایشگاه ما موجود بوده و شما می توانید از دانش تخصص اساتید ما بهره مند شوید.  آموزش رنگ و مش فنی حرفه ای،  یکی از سرفصل های آموزش ما بوده که ما به صورت کاملا حرفه ای آن را به شما آموزش می دهیم. شما می توانید از آموزشگاه ما مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت کنید. این مدرک،  مدرک بین المللی رنگ و مش می باشد که اعتبار زیادی دارد و آموزش رنگ و مش حرفه ای را پس از گذراندن دوره به دست خواهید آورد. شما برای آموزش در آموزشگاه ما،  هزینه آموزش کار با مواد را پرداخت کنید و شما می توانید با تمامی هزینه های لازم برای ایجاد یک اشتغال برای خود آشنا شوید. در آموزشگاه ما خدمات مشاوره و تشخیص بهترین رنگ موی مناسب مشتری هم انجام می شود و ما تمامی نکات لازم برای  کار با مواد رنگ مو  را به شاگردان خود اطلاع می دهیم. ارائه  نمونه سوالات فنی حرفه ای کاربر مواد شیمیایی  در سایت ما از دیگر خدمات آموزشگاه ما بوده و میتوان به خدمات دیگری مانند آموزش صفر تا صد رنگ و مش  نیز اشاره کرد.  مشاوره و تشخیص بهترین روش تغییر رنگ موی مشتری،  از خدمات اصلی آموزشگاه تخصصی ما می باشد.  کار با مواد رنگ مو  نیازمند دریافت مشاوره های تخصصی زیادی می باشد که ما در این زمینه راهنمای شما خواهیم بود.

ویتامینه عمیق مو

ویتامینه عمیق مو  در عمل امکان پذیر نمی باشد، زیرا مواد مغذی مورد نیاز مو در اصل باید از طریق مواد غذایی به مو برسند، اما شما می توانید با چند راهکار ساده موهای خود را درخشان کرده و در کنار آن به مراقبت مو بعد

کار با مواد رنگ مو

از کار با مواد با تمرکز بر پاک کردن رنگ های مشکی و قرمز و ترکیب رنگ های حرفه ای،  خواهید پرداخت. پس از  کار با مواد رنگ مو  که اغلب آن ها پایه شیمیایی را دارا می باشند، باید به تقویت موهای خود بپردازید.

مرحله اول مراقبت ها پس از  کار با مواد رنگ مو،   مربوط به قبل از رنگ کردن مو می باشد که در این مرحله شما باید موهای خود را با ماسک ها مخصوص مو تقویت کنید. بعد از این مرحله بهتر است به انتخاب رنگ موی مناسب با ساختار موی خود بپردازید و در این زمینه از  بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران،  مشورت بخواهید. بهتر است رنگ مو بر روی موهای چرب قرار گیرد تا اثر بهتری را گذاشته و ریشه مو آسیب کمتری ببیند. کار با مواد رنگ مو  نیازمند دقت بسیار فراوانی می باشد و  شناخت انواع پوست سر و مو،  در این مرحله می تواند کمک زیادی به شما در جلوگیری از آسیب بیشتر بکند. میزان حمام رفتن شما پس از رنگ مو باید کاهش پیدا کند تا رنگ مو ثابت تر باقی بماند و بهتر است موهای خود را با آب سرد بشویید. پس  از کار با مواد رنگ مو  بهتر است از نرم کننده مو استفاده کنید تا موهای شکننده و خشکی نداشته باشید. نرم کننده های طبیعی خانگی هم می تواند کمک زیادی به مرحله مراقبت از مو پس از  کار با مواد رنگ مو  بکند.خنکار با مواد رنگ مو  باعث آسیب به موهای شما می شود و شما می توانید از انواع روغن ها برای بهبود آن ها استفاده کنید.

انواع رنگساژ مو، بالیاژ و آمبره

کار با مواد رنگ مو آمبره  برای حالت های رنگ کردن بسیار حرفه ای مو انجام می شود. برای این کار نیاز به

کار با مواد رنگ مو

براشینگ کردن مو، خشک کردن و دکلره کردن آن می باشد. پس از طی تمام این مراحل رنگ مو بر روی سر قرار داده می شود. انواع رنگساژ مو و کار با مواد رنگ مو،   بالیاژ مو رنگ موهای بسیار زیبا تری را برای شما ایجاد می کند. البته این نوع رنگ موها هزینه بیش تری را دارا میباشند و ممکن است مشکلات بیش تری را برای موهای شما پس از  کار با مواد رنگ مو  ایجاد کنند. در این حالت بهتر است مراقبت های مو  پس از کار با مواد رنگ مو،  به خوبی انجام شود.  آمبره تخصصی، بالیاژ روسی،  از دیگر خدمات ارائه شده در آموزشگاه ما می باشد.

کاربرد مواد شیمیایی

مشاوره و تشخیص بهترین روش تغییر رنگ موی مشتری

شناخت انواع پوست سر و مو

ترکیب انواع رنگ مو و انواع اکسیدان ها

رنگ نمودن موی طبیعی. رنگ شده و موی سفید

بی رنگ کردن مو یا دکلره

انواع رنگساژمو

بالیاژو آمبره

فر مو

مراقبت مو بعد ار کار با مواد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button