آموزش متعادل ساز چهره

آموزش متعادل ساز چهره

هدف از نگارش این محتوا ﺁشنایی شما با متعادل سازی صورت است. در واقع متعادل سازی صورت یکی از مهم ترین تکنیک های میک آپ و آرایشگری است که امروزه در اکثر آرایشگاه های حرفه ای به کار برده می شود. در واقع منظور از متعادل سازی صورت این است که آرایشگر در ابتدا باید نکات کلیدی زیبایی صورت را بشناسد تا با آن بتواند خطوط منفی و معایب صورت مشتری را از بین ببرد و یا کمرنگ کند تا با این کار زیبایی صورت مشترین چندین برابر شود.

به همین دلیل است که امروزه اصل و پایه زیبایی و آرایش بر پایه تکنیک متعادل سازی صورت است. و لذا هر آرایشگری با گذراندن دوره متعادل سازی صورت و آموزش متعادل سازی چهره باید به این تکنیک مسلط شود. به دلیل اهمیت این تکنیک در آرایشگری و میک آپ ما نیز موضوع این مطلب خود را به متعادل سازی صورت اختصاص دادیم. همچنین علاوه بر معرفی این تنیک به بررسی مطالب دیگری چون دوره متعادل سازی صورت، آموزش متعادل سازی چهره، نمونه سوالات متعادل ساز چهره زنانه فنی و حرفه ای، امتحان عملی متعادل ساز چهره زنانه، آزمون آنلاین متعادل ساز چهره زنانه، مدرک فنی حرفه ای میکاپ، آموزش میکاپ، متعادل سازی صورت عروس، متعادل سازی صورت گرد و آموزش آرایش صورت می پردازیم.

متعادل سازی صورت

حال اگر تمایل دارید که اطلاعات خود را در این مزینه افزایش دهید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا شما را شگفت انگیز ترین تکنیک آرایشگری و میک ﺁپ آشنا کنیم.

متعادل سازی صورت چیست؟

در واقع متعادل سازی صورت تکنیکی است که با استفاده از ﺁن بتوان عیوب و خطوط منفی صورت را پیدا و ﺁن ها را از بین برد. به طور کلی با این تکنیک باید میان اجزای صورت تعادل برقرار کرد تا در نهایت بتوان زیبایی صورت مشتری را چندین برابر کرد و مشتری دارای چهره ای بدون عیب و نقص باشد. به همین دلیل است که آرایشگر برای به کارگیری این تکنیک باید شناخت کافی از نکات کلیدی زیبایی صورت داشته باشد.

برای کسب این مهارت و تکنیک امروزه دوره های آموزشی برگزار می شوند که آرایشگر با گذراندن دوره متعادل سازی صورت و آموزش متعادل سازی چهره می تواند این تکنیک را بیاموزد. امروزه استفاده از تکنیک متعادل سازی صورت برای میک آپ بسیار رایج شده است به گونه ای که میکاپ آرتیست ها قبل از شروع هر کاری ابتدا به متعادل سازی صورت می پردازند.

متعادل سازی صورت

اگر تمایل به حضور در دوره متعادل سازی صورت دارید به راحتی می توانید نمونه سوالات متعادل ساز چهره زنانه فنی و حرفه ای را دریافت کنید و در امتحان عملی متعادل ساز چهره زنانه شرکت کنید. از قابلیت های این آزمون، آزمون آنلاین متعادل ساز چهره زنانه است که به شما کمک می کند در هر نقطه ای از کشور هستید در آزمون آنلاین متعادل ساز چهره زنانه شرکت کنید.

لازم به ذکر است بدانید امروزه یکی از مهم ترین امتحانات برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای میکاپ و آموزش میکاپ، امتحان عملی متعادل ساز چهره زنانه است که شما با مطالعه نمونه سوالات متعادل ساز چهره زنانه فنی و حرفه ای به راحتی می توانید این مدرک را دریافت کنید.

آماده سازی پوست قبل از آرایش

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم امروزه تمام اصول میک ﺁپ بر پایه متعادل سازی صورت است. به گونه ای که قبل از شروع هر نوع آرایشی ابتدا پوست را متعادل سازی می کنند تا تمام عیوب و نواقص صورت از بین برود و میان اجزای صورت تعادل ایجاد شود. یکی از مهم ترین روش های متعادل سازی صورت استفاده کردن از کانتور و هایلایت است. مطمئنا خانم ها خصوصا خانم هایی که سر و کارشان با لوازم آرایشی است کانتورینگ را می شناسند و یا حداقل این نام به گوششان خورده است.

متعادل سازی صورت

در واقع میتوان گفت که کانتورینگ همان متعادل سازی است که به آرایشگرها و افراد حرفه ای در زمینه ی آرایشگری این امکان را می دهد تا به کمک لوازم ارایی مختلف و ترکیب رنگ های متفاوت، بتوانند صورت را قرینه سازی کرده و عیوب آن را برطرف نمایند و نه تنها چهره ای زیباتر داشته باشند بلکه چهره ای یک دست و متعادل نیز داشته باشند. حتی در برخی از مواقع با استفاده از این تکنیک می توان قسمت های را در چهره فرد ترسیم کرد که با صورت واقعی او بسیار متفاوت است. مثلا برجسته کردن بخش های گونه و یا محو کردن بخش هایی از صورت یا کوچک کردن بینی های پهن که سبب می شود چهره شما زیباتر شود.

به طور کلی به تمام این فرایند کانتورینگ یا همان متعادل سازی صورت می گویند که معمولا قبل از آرایش چهره انجام می شود. امروزه از این تکنیک به وفور برای متعادل سازی صورت عروس و متعادل سازی صورت گرد استفاده می شود. به همین دلیل برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای میکاپ و آموزش میکاپ، گذراندن و یادگیری این تکنیک لازم است.

لازم به ذکر است بدانید متعادل صورت بسته به فرم صورت هر فرد متفاوت است. مثلا متعادل سازی صورت های کشیده با صورت های پهن متفاوت است چرا که در صورت های کشیده باید برخی از قسمت ها برجسته شود که این کار توسط هایلاتر صورت می گیرد و در صورت های پهن باید برخی نقاط محو و پوشیده شود و که این کار توسط کانتور انجام می شود. در صورت ناشی و غیر حرفه ای بودن در اصول متعادل سازی سبب می شود که نتیجه کار شما اصلا خوب در نیاید. لذا برای آموزش آرایش صورت حتما باید دوره متعادل سازی صورت را بگذرانید.

متعادل سازی صورت

آماده سازی اولیه متعادل چهره

قبل از اینکه متعادل سازی صورت عروس و یا متعادل سازی صورت گرد و در کل متعادل سازی انجام شود ابتدا باید صورت تمیز شود که این کار با استفاده از پاک کننده ها انجام می شود. در واقع برای آماده سازی چهره برای متعادل سازی ابتدا باید صورت از هر ﺁلودگی پاک شود سپس پوست را مرطوب کرد. در مرحله باید به صورت فرد دقت شود که عارضه ای نداشته باشد. اگر فرد در صورت خود دارای عارضه هایی چون آکنه و لک و خال و جای جوش بود باید این عارضه ها محو و کمرنگ شوند. برای این کار معمولا از تکنیک کاموفلاژ استفاده می شود.

پس از آماده کردن پوست می توان متعادل سازی چهره را انجام داد که معمولا برای این کار از کرم پودرها و کانسیلرهای مختلف استفاده می شود. از این رو هر ارایشگری باید شناخت کافی از رنگ ها و هارمونی میان ان ها داشته باشد و یادگیری این مهارت از اصول آموزش آرایش صورت است.

آرایش چشم

پس از متعادل سازی چهره باید آرایش چشم ها را شروع کرد که این کار با رنگدار کردن پشت پلک ها با سایه انجام می شود. آرایش چشم در آرایشگری بسیار متنوع است که شامل آرایش چشم خلیجی، اروپایی، عربی، هندی و سوفستیک می باشد. اگر می خواهید گریم سایه چشم شما حرفه ای باشد از دو رنگ سایه استفاده کنید.

متعادل سازی صورت

متعادل ساز بینی، گونه، لب، چانه، فک، غبغب، گردن و ابرو

پس از تشخیص فرم صورت باید بر اساس آن به ترمیم و متعادل سازی بخش های صورت یعنی بینی، گونه، لب، چانه، فک، غبغب، گردن و ابرو پرداخت. در واقع آرایشگر باید متناسب با چهره به ترمیم این بخش های صورت بپردازد. برای متعادل سازی این بخش ها از کرم پودرها، هایلایتر، کانسیلرها و سایه روشن ها و سایه و مداد ابرو استفاده می شود.

متعادل ساز چهره

آماده سازی پوست قبل از آرایش

آماده سازی اولیه متعادل  چهره

آرایش چشم

متعادل ساز بینی گونه  لب  چانه  فک  غبغب  گردن  ابرو

آرایش روز و شب

A:

کلاسهای گروهی

5جلسه

ظرفیت 5 نفز

قیمت :2.000.000 میلیون تومان

B:

کلاسهای نیمه خصوصی

7 جلسه

ظرفیت 7نفر

با تمرکز بر خودآرایی حرفه ای

قیمت: 3.000.000 میلیون تومان

C:

کلاسهای خصوصی

10 جلسه

تک نفره

با تمرکز بر خودآرایی حرفه ای

آرایش کارتونی کودکان

شروع و مقدمه کامل دوره عروس

قیمت :4.500.000 میلیون تومان

D:

رفع اشکال

قیمت :300 هزار تومان

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام .موارد آزمون عملی متعادل ساز چهره چیه

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر موارد آزمون عملی متعادل ساز چهره زیاد و متنوع هست لطفا با شماره 02122010692 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button