دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای

حتما شما هم جز افرادی هستید که به دنبال یک آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای عالی در شهر تهران برای گرفتن مدرک دیپلم آرایشگری زنانه  فنی حرفه ای میگردید.

آموزشگاه مراقبت زیبایی و آرایشگری شعبه جردن با مدیریت خانم نازنین ربانی در حال فعالیت است.این آمورشگاه با ارائه 58 رشته آرایشگری زیر نظر بهترین اساتید فنی حرفه ای با سابقه 25 سال در حال فعالیت است.سرکار خانم کوشش استاندارد نویس چندین رشته ار قبیل آرایش دائم هستند.

دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای

اساتید آموزشگاه نازنین ربانی همه با تجربه و در عین حال به روز هستند و تمامی مراحلی را که یک مدرس باید طی کند طی کرده اند.رشته کاربرد تجهیزات و لیزر پاکسازی پوست و آرایش دائم جزو رشته های خاص است که کمتر آموزشگاهی قادر به داشتن شرایط آن در فنی حرفه ای میباشد.

ولی هنرجویان به راحتی می توانند در دوره های آموزشگاه با مدیریت حرفه ای خانم ربانی ثبت نام کنند و مدارک بین المللی فنی حرفه ای خود را در 53 رشته دریافت کنند.نازنین ربانی از مبتدی تا مدرسی در کنار هنرجویان می ماند تا با مدرک فنی حرفه ای وارد بازار کار شوند.با گذروندن دوره در آموزشگاه نازنین ربانی فورا به دستیاری استادان معرفی می شوید و مستقل می شوید.

دیپلم آرایشگری زنانه

آموزشگاه های دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای  معرفی شده با بیش از 25 سال سابقه به بالا در زمینه آرایشگری و زیبایی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در سه سطح پایه ، تخصصی و فوق تخصصی نموده که شما عزیزان با توجه به شرایط تان مالی و شغلی و کاری تان می توانید انتخاب کنید که در دوره های عادی و یا فشرده شرکت کنید و پس از گذراندن دوره مربوطه مدرک دیپلم آرایشگری را کسب کنید.