دوره آموزش لیزر موهای زائد

دوره آموزش لیزر موهای زائد در آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی انجام می شود. این دوره دارای اهمیت زیادی است زیرا افرادی که می خواهند به این نوع شغل روی بیاورند باید به طور کامل این دوره را یاد بگیرند زیرا از حساسیت های بالایی برخوردار است و باید با نوع دستگاه و چگونگی لیزر هر نقطه از بدن آشنا شوند بنابراین این آموزشگاه سعی دارد بهترین دوره آموزشی را در اختیار افراد قرار دهد و از استادان بسیار مجرب برای این کار استفاده کرده است.

لیزر موهای زائد الان به یک کار همه گیر تبدیل شده و خانم ها و آقایان همه تمایل دارند موهای زائد خود را لیزر کنند که این امر باعث پاکیزگی و نظافت بیشتر و راحتی افراد خواهد شد. معمولا این دوره آموزشی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای انجام گرفته و مدرک آن نیز از همین طریق ارائه می شود، بنابراین مدرک فنی حرفه ای در ایران یکی از معتبرترین مدارکی است که وجود دارد و در همه جا نیز کاربرد دارد. لیزر امروزه کاری است درآمد زا و افراد می توانند با طی کردن دوره آموزش لیزر موهای زائد با دریافت یک مدرک معتبر درآمدزایی خوبی نیز داشته باشند. با ما برای دریافت اطلاعات بیشتر همراه شوید.

دوره آموزش لیزر موهای زائد

سرفصل های فنی حرفه ای برای دوره آموزشی لیزر موهای زائد

بهداشت؛ شناخت و جلوگیری از عوامل بیماری زا در انجام لیزر موهای زائد

آشنایی با لایه‌های پوستی

ارگونومی اپراتور برای انجام لیزر

مکانیزم عملکرد لیزر بر روی پوست

انواع دستگاه‌های لیزر و عملکرد هر یک

آموزش تنظیم دستگاه متناسب با محل موی زائد

آموزش عملی استفاده از دستگاه برای نواحی مختلف بدن

باید ها و نباید ها پس از انجام لیزر موهای زائد

شرح دوره آموزشی لیزر موهای زائد

در این دوره آموزشی چند روزه کاهش مو با لیزر ، یادگیرندگان هر آنچه را که باید درباره مهارت ها و فنون انجام لیزر کاهش مو بدانند ، فرا خواهند گرفت. دوره آموزش کاهش مو با لیزر شامل چندین ساعت آموزش در کلاس است که یادگیرندگان را در اصول آموزش لیزر و IPL آماده می کند.

این دوره همچنین چندین ساعت از مشاهدات و درمان های بالینی با کاهش مو با لیزر را فراهم می کند. درمان ها در مدل های زنده انجام می شود. ما از فناوری لیزر و نور پالس شدید (IPL) استفاده می کنیم و تنها آموزشگاه در کشور هستیم که شما را در مورد هر دو فناوری آموزش می دهیم. آموزش ایمنی لیزر در این دوره گنجانده شده است.

چند روز اول در کلاس صرف آماده سازی یادگیرندگان برای درمان ها و آموزش های کاهش لیزر مو می شود. در پایان روزهای ابتدایی ، دانش آموزان چندین ساعت مورد نیاز برای دریافت آموزش ایمنی لیزر را کسب خواهند کرد. پس از اتمام این بخش از کلاس ، یادگیرندگان با دانش عمیقی که اخیراً در مورد ایمنی و روشهای لیزر کسب کرده اند این اطمینان را کسب می کنند که این دوره اموزشی لیزر موهای زائد برای انها چقدر مفید بوده است.

چند روز آخر آموزش کاهش لیزر مو شامل مشاهدات بالینی و تجربه عملی است. در این مرحله ، دانش آموزان این بخش از کلاس را با آموزش ها می گذرانند. دانش آموزان 24 ساعت تجربه عملی با مشتریان واقعی در مرکز نازنین ربانی دارند تا تجربه لیزر موهای زائد را در دنیای واقعی کسب کنند. یک مربی دوره همیشه همراه دانش آموزان خواهد بود تا آنها را راهنمایی کند و اطمینان حاصل کند که آنها درمان را به طور موثر انجام می دهند.

با استفاده از هر دو لیزر و فناوری Intense Pulsed Light (IPL) ، هنرجویان تجربه ای بی نظیر با هر مرکز آموزش لیزر دیگر در کشور کسب خواهند کرد. به طور کلی ، این دوره آموزشی لیزر موهای زائد هنرورآن را آماده می کند تا در حرفه خود به عنوان تکنسین های لیزر موهای زائد حرکت کنند.

چرا یک تکنسین لیزر موهای زائد

از آنجا که امروزه کاهش لیزر مو به عنوان یکی از محبوب ترین درمان های مراقبت از پوست در حال حاکمیت است ، صنعت دائماً به تکنسین های لیزر نیاز دارد. در حقیقت ، انجمن جراحان پلاستیک زیبایی آمریکا گزارش داد که بیش از 1 میلیون روش لیزر کاهش مو در سال گذشته انجام شده است. درمان های کاهش مو با لیزر بین 15 تا 45 دقیقه به طول می انجامد (بسته به منطقه یا نواحی تحت درمان) با جلساتی که هزینه های مخصوص در هر منطقه برای مشتریان است. از آنجا که لیزر موهای زائد یک درمان سرپایی است ، تکنسین های لیزر کاهش مو می توانند هزینه خوبی را برای هر کار دریافت کند.

پیشرفت شغلی

تکنسین های لیزر موهای زائد این فرصت را دارند که در اسپا های پزشکی ، مطب های پزشکان ، کلینیک های پوست و هر مکانی که لیزر موهای زائد ارائه می دهد ، کار کنند. برای دریافت این دوره ها به اموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی مراجعه کنید.

لیزر موهای زائد

لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت ، ساق ، چانه ، پشت ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و سایر مناطق مفید است.

از مزایای لیزر موهای زائد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دقت، درستی. لیزرها می توانند موهای تیره و درشت را به طور انتخابی هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف آسیب نبینند. سرعت. هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند همزمان بسیاری از موها را درمان کند. لیزر می تواند ناحیه ای تقریباً به اندازه یک ربع در هر ثانیه را درمان کند. نواحی کوچکی مانند لب بالا در کمتر از یک دقیقه قابل درمان هستند و مناطق بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است یک ساعت طول بکشد. قابل پیش بینی است بیشتر بیماران به طور متوسط پس از سه تا هفت جلسه دچار ریزش مو می شوند.

چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم

از بین بردن موهای زائد با لیزر فراتر از “زاپ کردن” موهای ناخواسته است. این یک روش پزشکی است که برای انجام آن نیاز به آموزش دارد و خطرات احتمالی را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، باید مدارک پزشک یا تکنسین انجام شده را کاملاً بررسی کنید. اگر قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید ، باید شش هفته قبل از درمان ، برداشتن موم و الکترولیز را محدود کنید. زیرا لیزر ریشه موها را که بطور موقت با اپیلاسیون یا کندن از بین می رود ، هدف قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button