آموزش چهره پرداز کودک

آموزش چهره پرداز کودک

آموزش چهره پرداز ( گریم )کودک

گروهی :قیمت: 400هزار تومان

نیمه خصوصی :600 هزار تومان

خصوصی : 700 هزار تومان 

متد اولیه آرایش های کارتونی کودکان :

نقاشی صورت کودک با گواش و یا آبرنگ انجام گرفته می شود. کشیدن نقاشی روی صورت کودکان یکی  از کار های مورد علاقه ی کودکان است که دوست دارند به شکل های گوناگون انجام شود . اکثر دختران دوست دارند که نقاشی های روی صورتشان به شکل گریم کودک پروانه باشد ولی اکثر پسر ها هم دوست دارند که گریم کودک باب اسفنجی را داشته باشند ولی در کل گریم صورت کودک به شکل حیوانات انجام می شود که با این کار می توان کودکان را به راحتی خوشحال کرد. نقاشی صورت کودک کار بسیار سرگرم کننده ای و هیجان انگیزی است که بیشتر کودکان دوست دارد در مدل های مختلف تجربه کنند.در جشن های تولد و یا جشن های مهد کودک والدین و یا مربیان می توانند با انجام دادن نقاشی صورت کودک یک روز به یاد ماندنی را برای آن ها رقم بزنند.

برای این که روی صورت کودکان نقاشی کرد باید فرم صورت آن ها را در نظر گرفت البته اکثرا گرد هستند و می توان انواع طرح را روی صورتشان طراحی کرد اصولا به طراحی چهره حیوانات روی چهره کودکان آرایش کارتونی گفته می شود.   نقاشی صورت کودک  را اگر خانواده  ها هم دوست داشته باشند می توانند  به راحتی در خانه انجام دهند که برای  این کار کافی است مراکز مورد نظر را انتخاب کنند و آموزش گریم کودک ساده را بیاموزند و با استفاده از آبرنگ و گواش شروع به کار بشوند شکل حیوانات مورد نظر را بر روی صورت کودک را نقاشی کنند بنابراین برای نقاشی صورت کودکان، والدین علاقه مند باید به مراکز گریم کودک مراجعه کنند تا با آموزش گریم کودکان آشنا شوند .

 خانم های جوان با انجام دادن نقاشی صورت کودک خود برایشان یک روز شادی را رقم بزنند . آموزش نقاشی صورت کودکان با گواش بهتر و آسان تر است که در مراکز آموزشی مراقبت زیبایی انجام شود، چون هزینه آموزش گریم کودک با درصد پایین تری انجام می شود و در عین حال بسیار حرفه ای و زیر نظر مدرسان گریم انجام می شودپس هزینه هم مانعی برای مادران جوان محسوب نمی شود.

 نقاشی صورت کودک روش خاص خود را دارد مثل تمام کارهای دیگر برای این کار ابتدا باید اسفنج مناسب خود را انتخاب کنید  قلم های مویی در اندازه های متفاوت در اختیار داشته باشید تا به راحتی بتوانید نقاشی مورد نظر را به آسانی روی صورت کودک پیاده کنید . برای نقاشی صورت کودک می توانید انواع رنگ ها را استفاده کنید و از مدل های متفاوتی بهره بگیرید.

شناخت مواد مناسب و بدون ضرر برای گریم کودکان :

 وسایل نقاشی روی صورت کودکان اکثرا یا گواش است و یا آبرنگ اما امروزه برای نقاشی صورت کودکان پسرانه و یا دخترانه هم به راحتی کشیده می شود یعنی در هنگام کشیدن رنگ نرم کشیده می شود و در زمان شستشو به آسانی انجام گرفته می شود . برای آموزش گریم کودکان بیشتر سعی کنید از فون خشک استفاده کنید ، زیرا استفاده بیش از حد از آبرنگ و ماژیک می تواند به چشم و پوست کودکانتان آسیب بزند . سعی کنید در هنگام نقاشی صورت کودک از رنگ های روغنی استفاده نکنید . زیرا رنگ های روغنی ممکن است به پوست کودک نفوذ کند  و در زمان پاک کردن به سختی انجام گیرد و از همه مهمتر به پوست کودک آسیب برساند . گفته شده که برای نقاشی صورت کودک از رنگ هایی که دارای مواد مختلف هستند استفاده می شود . اما این نوع از رنگ ها که از مواد مختلف ساخته شده اند  بسیار پر خطر است و امکان دارد که باعث التهاب – تاول – قرمزی و یا خارش بشود از آنجایی که نقاشی صورت کودک حدودا 3 تا 4 ساعت روی صورت کودک ماندگار است. می تواند در هنگام شستن صورت فرد را به خارش و یا قرمزی پوستی دچار کند و یا حتی موقع استفاده کردن از کرم دست و صورت برایشان حساسیت ایجاد کند .

رنگ شناسی و ترکیب رنگ:

نقاشی صورت کودک می تواند بر روحیه کودکان نیز تاثیر گذار باشد و حالات روانی آنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. رنگ ها هم انواع مختلفی دارند که برای مثال: می توان به رنگ های اصلی  اشاره کرد،رنگ های قرمز – آبی و زرد. هرکدام از این رنگ ها می تواند  شادی کودک را افزایش دهد به خصوص رنگ زرد زیرا این رنگ حاوی رنگ سفید است که بسیار آرامش بخش و خوشحال کننده می باشد برای همین است که بیشتر برای کودکان نقاشی باب اسفنجی را انجام می دهند زیرا دارای رنگ زرد است .

.

آموزش انواع کاراکترهای کارتونی :

امروزه طراحی کردن کاراکتر های کارتونی شاید به نظرتون خیلی ساده باشد اما فکر کردن به آن و حتی وقت گذاشتن برای اجرای طرح روی صورت زمان بر است. سعی کنید برای کودکان از طرح کاراکتر های شاد کارتونی استفاده کنید و طبق سن آن ها طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید.برای این کار شما می توانید به راحتی آموزش ببینید و به راحتی و خیال راحت کارتان را انجام دهید.

چهره پرداز کودک

متد اولیه آرایش های کارتونی کودکان

شناخت مواد مناسب و بدون ضرر برای گریم کودکان

رنگ شناسی و ترکیب رنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button