آموزش کوتاهی مو (پیرایشگر موی زنانه (کوپ))

آموزش کوتاهی مو (پیرایشگر موی زنانه (کوپ))

هزینه کلاسهای آموزش کوتاهی مو مبتدی

کلاس گروهی

 5 جلسه

قیمت 1.000.000 (تومان)

کلاس نیمه خصوصی

10جلسه

مقدمات روش کوپ با موزر

قیمت:1.500.000

کلاس  خصوصی 

قیمت :2.000.000 (تومان)

هزینه کلاسهای آموزش کوتاهی مو پیشرفته

کلاس گروهی

 5 جلسه

قیمت 1.500.000 (تومان )

کلاس نیمه خصوصی

10جلسه

مقدمات روش کوپ با موزر

قیمت:2.000.000 (تومان )

کلاس کاملا خصوصی تک نفره

15 جلسه تک نفره خصوصی

 انواع روش های ژورنالی انواع کوپ های به روز دنیا با یک سال

پشتیبانی حضوری و غیر حضوری وبراشینگ فوق تخصصی

قیمت :3.000.000

رفع اشکال 600 هزار تومان

کوتاهی و پیرایش مو

حتما شما تا به حال به فکر این افتاده اید که موهای بلند به چهره تان می آید یا موهای کوتاه. و حتی گاهی به کوتاهی مو خودتان پرداخته اید و از بعد از پیرایش مو تان پشیمان شده اید.

باید به این نکته توجه کنید که کوتاهی موزنانه کاری بسیار تخصصی است که انجام آن کار هر کسی نیست و اگر قصد دارید موی خودتان را کوتاه کنید یا باید نزد افراد متخصص بروید و یا اینکه در کلاس های مختلف پیرایش مو شرکت کنید تا بتوانید کوتاه کردن مو را  متناسب با چهره هر فرد را یاد بگیرید. زیرا فرم صورت اشخاص متفاوت است و قاعدتا مدل موهای مختلفی وجود دارد که به فرم صورت هر فرد بیاید و متناسب با صورت آن شخص باشد.

برای کوتاه کردن مو  چه نکاتی را مد نظر قرار دهم ؟

اولین نکته ای که برای پیرایش مو باید انجام دهیم رفتن به کلاس های آرایشگری جهت یادگیری این مهارت است و سپس اگر قصد دارید در محیط خارج از خانه برای مشتریان تان کار کوتاهی  را انجام دهید باید اقدام به گرفتن مدرک فنی حرفه ای کنید و در هر جایی از دنیا که باشید با داشتن این مدرک می توانید در سالن های مختلف استخدام شده و فعالیت خودتان را شروع و با این مهارت نیز کسب درآمد کنید.

در واقع همانطور که اطلاع دارید کوتاهی موزنانه و مردانه و پیرایش مو در دنیا از لحاظ کسب درآمد در جایگاه خوبی قرار دارند زیرا همه انسان ها در زندگی شان به انجام این کار نیازمند خواهند شد.

                                                    

   کوپ مو

  چگونه در آزمون پیرایشگر موی زنانه فنی حرفه ای موفق شوم ؟

گرفتن مدرک فنی حرفه ای کوتاهی مو بسیار ارزشمند و حل نمونه سوالات آزمون پیرایشگر موی زنانه فنی حرفه ای بیشترین وبهترین کمکی است که شما پس از گذراندن دوره های آموزشی برای موفقیت در آزمون ادواری فنی حرفه ای دارید.

و مطمئنا این کار آسان نیست و نیازمند یادگیری بسیاری می باشد.

برای آنکه به نمونه سوال آزمون پیرایشگر موی زنانه دسترسی داشته باشید و بتوانید آن ها را تمرین کنید می توانید به سایت فنی حرفه ای و وب سایت های مرجع مراجعه کنید و نمونه سوالات را به دست بیاورید و تسلط خودتان را در افزایش این مهارت بیشتر کنید .در واقع شما با حل نمونه سوال پیرایشگر مو نیمه ی راه موفقیت را طی کرده اید.

کوپ مو

کوپ مو به معنای کوتاهی مو است که امروزه به جای کلمه کوتاه کردن مو بیشتر از این کلمه استفاده می شود.

و این روزها  یک هنر محسوب می شود و هر فردی اگر هیچ گونه سر رشته ای از آرایشگری نداشته باشد به راحتی فرق بین کوپ خوب و بد را متوجه می شود.

به هر حال هر خانمی به موی سر خودش بسیار حساس است و دوست دارد به آرایشگری مطمئن برای انجام کوپ حرفه ای مو سر خود اقدام کند .زیرا در بعضی فرم های صورت اگر موی سر حتی یک سانت بیشتر کوتاه شود ممکن است به چهره آن فرد نیاید و مشتری را ناراضی کند .کما اینکه بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند فقط چند سانت از موی سرشان را کوتاه کنند .

 چندنکته راجع به کوپ مو

به طور کلی کوپ مو به دو روش انجام می شود ؛ روش خشک و روش خیس .

کوپ مو به روش خیس همان روشی است که همه ما تا به حال از آن استفاده کردیم یعنی قبل از انجام کوتاهی ؛ موی سر خیس شود و بعد؛ انجام کوتاهی صورت می گیرد .

اما کوپ مو به روش خشک ابتدا براشینگ مو انجام می شود و بعد عمل کوتاهی صورت می گیرد. که آرایشگران حرفه ای قبل از انجام اینکار به مشتری مشاوره می دهند و بعد کار پذیرش او را انجام می دهند . در واقع مشاوره و پذیرش مشتری قبل از شروع کار حس اطمینان مشتری برای انجام کار را بیشتر خواهد کرد.

اصلا می دانید تفاوت کوپ خوب و بد چی هست ؟

کوپ خوب کوپی است که قبل از انجام کار اقداماتی نظیر شست وشوی تخصصی موی سر قبل از کوپ صورت بگیرد تا لایه های مو کاملا خیس باشند و حالت پذیری مو نیز بعد از انجام کار بیشتر مشخص شود .و اینکه کوپ خوب کوپی است که در آن مو لایه به لایه و در لایه نازک که اصطلاحا به آن تار به تار می گویند کوتاه شود که در واقع انجام این کار زمان می برد ولی بعد ازانجام کار حس رضایت مشتری است که خستگی آرایشگر را از بین می برد و اگر کوپ مو این گونه خوب باشد ؛مشتری تا سال ها نیازمند کوتاه کردن مو نیست زیرا موها بسیار با نظم وترتیب بلند می شوند .اما کوپی که غیرحرفه ای باشد بعد از یکی دوماه ؛ مو دوباره نیازمند کوتاهی می شود.

نکته دیگر هم کوتاه کردن موی سر با زوایای مختلف است که یک آرایشگر حرفه ای باید با ترکیب زاویه ها درنقاط مختلف سر ؛مدل های ترکیبی خوبی را خلق کند.

واحد اندازه گیری زاویه درجه است و اگر مدل فرم سر را ازپشت سر درنظربگیریم شبیه یک نیم دایره است .یک دایره کامل ۳۶۰ درجه می باشد یک دوم دایره ۱۸۰ درجه و یک سوم دایره ۱۳۵ درجه و یک چهارم دایره ۹۰ درجه و یک هشتم دایره ۴۵ درجه می باشد.

کوپ مو ازطریق زوایای مختلف

یک آرایشگر باید به تمامی زوایای کوتاهی مو یا همان کوپ مو  مسلط باشد واز ترکیب زاویه های مختلف در نقاط مختلف سر مدل های ترکیبی خوبی خلق کند.

پیتاژ مو چیست ؟

این شیوه کوتاهی برای کسانی که موهای بلند و پرپشتی دارند مناسب تر است که باعث می شود موهایشان هم موخوره نزند و هم زیبا به نظر برسد زیرا باعث کم حجم شدن مو می شود.

در واقع برای پیتاژ مو ابزارهای مخصوصی وجود دارد که با استفاده از آن ابزارها موها به خوبی خرد می شوند و جای قیچی روی موها نمی ماند و برای همین است که آرایشگران از این وسیله کاربردی برای خرد کردن انتهای مو و هم چنین کم حجم کردن موهای پرپشت و یا پر حجم نشان دادن موهای کم پشت استفاده می کنند.

با استفاده از شانه های تیغ دار موها به هر اندازه که تمایل داشته باشید کوتاه و خرد میشود و در نهایت شکل و ظاهر خیلی خوبی برای موها به وجود می آید.

کوتاهی مو  به روش ترکیبی (ژورنال خوانی ) هم نوعی کوتاهی مو است که با زوایای مختلف روی موی سر انجام می شود .در واقع پیتاژ مو همان تکه تکه کردن موی سر برای کسانی که موی پرپشت سنگین دارند مناسب است. این شیوه کوتاهی برای کسانی که مو فر یا مجعد دارند مناسب نیست. در این روش مو به صورت طبقه به طبقه از بالا رو به پایین با قیچی مخصوص کوتاه می شود .تکه های زیرین مو و پشت مو از تکه های جلوی مو بلندتر می باشد.

پس از کوتاهی مو باید مرحله براشینگ مخصوص بعد از کوتاهی مو صورت بگیرد .درواقع براشینگ مو عمل حالت دادن به مو برای جذابیت و زیبایی مو می باشد که به وسیله برس و سشوارو… صورت می گیرد.

به هر ترتیب حرارت سشوار موجب می شود تا آب موجود در موها خشک شود .پس سشوار را به موی سر خود نزدیک نکنید باید توجه داشته باشید که همواره سشوار در فاصله سی سانتی متری موها نگه داشته شود .

  

براشینگ مو

پیرایشگر مو(کوپ)

مشاوره و پذیرش مشتری

شستوشوی تخصصی موی سر قبل ار کوپ

کوتاهی موی سر با زوایای مختلف

کم حجم نمودن مو(پیتاژ)

کوتاه کردن مو به روش ترکیبی(ژورنال خوانی)

براشینگ مخصوص بعد از کوتاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button