آموزش میکرو بلیدینگ

آموزش میکرو بلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ، Microblading جدیدترین روش مورد استفاده در سالن های زیبایی و آرایشی است که توسط ابروکارها، برای پر کردن خط ابروها، استفاده می شود.

میکروبلیدینگ، نوعی روش نیمه دائم برای فرم دهی و پررنگ کردن ابروها است.

مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ از طریق آکادمی های آرایشگری که مجوز سازمان فنی حرفه ای دارند، به دانش آموختگان اعطا می شود. هزینه مدرک تتو برای ابروکاری، بستگی به روشی دارد که برای یادگیری توسط داوطلب، انتخاب شده است.

یکی از زیرمجموعه های میکروبیلدینگ، فیبروز است، به همین دلیل میکروبلیدینگ فیبروز، اصطلاحی معمول برای این روش می باشد.

کلاس های گروهی

3 جلسه

با تمرکز بر میکروبلیدینگ به روش فیبروز

قیمت 1.500.000 تومان

نیمه خصوصی

5 جلسه

شید ابرو با قلم میکروبلیدینگ

طریقه سه بعدی کردن ابرو

میکروبلیدنگ به روش نچرال ودخترانه

قیمت 1.800.000 ( تومان )

خصوصی

5 جلسه

مخصوص افرادی که در کلاس های پیشرفته میکروپیگمنتیشن {با دستگاه} شرکت کردند

روش تلفیق دستگاه و بلید با توجه به اینکه میکروبلیدینگ صفر تا 100 به صورت تخصصی آموزش داده می شود

روش های فدر بروز پادر بروز فیبروز

قیمت :2.000.000 ( تومان )

میکروبلیدینگ به روش فیبروز در مرکز فیبروز ابرو

میکروبلیدینگ به روش فیبروز در واقع نوعی تتو برای ابروها به حساب می آید که به وسیله تیغ های بسیار ریز، به صورت هاشور، برش هایی سطحی در پوست ایجاد کرده و رنگ را به زیر پوست می فرستد و فیبروز نیز، روشی برای هاشور ابرو که از ترکیب دو واژه Phi+Brows به وجود آمده و به عنوان روشی نوین توسط موسس آکادمی فی، پیشنهاد شده است و در آن، با استفاده از ابزار میکروبلیدینگ فرم طبیعی و زیبایی برای ابروها، ایجاد می کنند.

آموزش فیبروز، با هدف قرینه سازی کامل و منظم ابروها انجام می شود.

آموزش فیبروز با مدرک فنی حرفه ای، در آکادمی های آرایشگری انجام می شود. مدرک فیبروز، می تواند اعتبار جهانی داشته باشد که این مورد، به اعتبار آموزشگاه بستگی دارد. به همین دلیل برای اخذ مدرک بین المللی فیبروز و امکان کار در سایر نقاط جهان، لازم است آموزشگاه فنی و حرفه ای مناسب انتخاب شود.

 

شکل 1: میکروبلیدینگ ابرو

در این روش رنگدانه های قلم، همزمان با ورود ردیف سوزن های نوک قلم، به پوست وارد می شود. خط های مو مانندی که به این روش ایجاد می شود کمرنگ و طبیعی هستند.

قرینه سازی به وسیله ی دیوایدر و خط کش های مخصوص

ابزارهایی که برای قرینه سازی ابرو، وجود دارد بسیار متنوع است و ابروکارها حتما باید به صورت تخصصی و حرفه ای، آموزش های فنی لازم برای آشنایی و طریقه استفاده از این ابزارها را پشت سر بگذارند.

قرینه سازی به وسیله دیوایدر فیبروز و یا به وسیله خط کش های مخصوص که شامل خط کش ژله ای و خط کش چسبی هستند، و یا با استفاده از کولیس قرینه سازی ابرو انجام می شود.

همان طور که می دانید، اجزای صورت، به طور کامل قرینه و مشابه نبوده و الگوهای متفاوتی دارند که گاهی این عدم قرینگی بسیار زیاد و مشهود است و همین در آرایش فرد تاثیر می گذارد، یکی از اجزای صورت که معمولا اختلاف زیادی با هم دارند، ابرو ها هستند. در برخی از افراد اختلاف میان دو ابرو بسیار بیشتر است، این عدم قرینگی می تواند مربوط به طول ابروها، زاویه انحنا، شیب، تاج ابرو، دم ابرو، پهنای ابرو، میزان پرپشتی ابرو، خط رویش و جهت موهای ابرو باشد. بنابراین علاوه بر پرکردن و هاشور ابرو، یکی از اهداف انجام روش هایی مانند میکروبلیدینگ، برای قرینه سازی دو ابرو می باشد.

شکل 2: قرینه سازی ابرو به روش فیبروز

طراحی ابرو متناسب با چهره

ابروکار حرفه ای می داند که طراحی ابرو متناسب با چهره هر فرد باید باشد. مثلا ابروهای پهن با اینکه زیبا و طبیعی است و این روزها نیز محبوب و مد شده، اما به هر صورت و چشم نمی آید. بنابراین شناخت فرم و تناسب اجزای صورت، یک مهارت تخصصی است که رعایت آن در زیبایی طبیعی چهره بسیار موثر است و می توان گفت تناسب اجزای صورت حرف اول را در آراستگی و جذابیت افراد می زند.

آموزش انواع الگوهای بیسیک و پیشرفته ی میکروبلیدینگ

همان طور که از مطالب فوق برداشت می شود، میکروبلیدینگ، روشی است که زیرمجموعه های متنوع، ابزار مختلف، روش های گوناگون و تکنیک های تخصصی فراوانی دارد و نیاز است که به صورت حرفه ای فرا گرفته شود.

شکل 3: سه بعدی سازی ابرو

 

نکات تخصصی راجع به ترکیب رنگ، خنثی سازی، پخش رنگ و ماندگاری کار

ابروکاری، یک حرفه گسترده و تخصصی و بخش مهم و محبوب هر سالن آرایشی می باشد. ابروکار با فراگیری انواع نکات تخصصی راجع به ترکیب رنگ، خنثی سازی و پخش رنگ و ماندگاری کار، هاشور و شید ابرو را به روش های مختلف انجام می دهد. انتخاب روش مناسب به نوع پوست و وضعیت ابرو بستگی دارد.

شید ابرو با قلم میکروبلیدینگ

شید ابرو، به معنای سایه زدن است که اندکی با هاشور ابرو تفاوت دارد. شید ابروهم با قلم میکروبلیدینگ و هم دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود.

طریقه سه بعدی کردن ابرو

از میان انواع طریقه سه بعدی کردن ابرو، در ایران دو روش بسیار متداول برای سه بعدی کردن ابروها، شامل روش تغییر رنگ، و هاشور زدن بر اساس روش فیبروز می باشد.

سه بعدی سازی ابروها، فرم برجسته و طبیعی آن ها را باعث می شود.

میکروبلیدینگ به روش نچرال و دخترانه

روش میکروبلیدینگ فیبروز، با برجسته سازی، سه بعدی سازی، هاشورهای کمرنگ و طبیعی، قرینه سازی ابروها موجب می شود، طراحی ابرو به صورت طبیعی تر و دخترانه باشد.

روش های فدر بروز پادر بروز فیبروز

فیبروز، شامل روش های مختلفی مانند فدر بروز، پادر بروز و بولد بروز می باشد که برای طراحی های مختلف ابرو کاربرد دارد.

شکل 4: هاشور و شید ابرو

میکرو بلیدینگ

قرینه سازی به وسیله ی دیوایدر و خطکش های مخصوص

طراحی ابرو متناسب با چهره

آموزش انواع الگوهای  بیسیک و پیشرفته ی میکروبلیدینگ

نکات تخصصی راجع به ترکیب رنگ خنثی سازی و پخش رنگ و ماندگاری کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button