آموزش کاربرد تجهیزات

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی در تمام زمینه ها، رشته ای باقی نمانده که پیشرفت نکرده باشد. در زمینه زیبایی و مراقبت پوست نیز همگام با به روز شدن دستگاه ها و دانش علمی، پیشرفت صورت گرفته است. رشته های مراقبت پوست و مو، تناسب اندام، انواع ماساژ تخصصی شامل ماساژ ریلکسی، سوئدی، سنگ داغ و … خدمات آموزشی به روز و جدیدی دارند. مراکز مربوطه دوره های آموزشی مراقبت های پوستی، کاربرد تجهیزات و دستگاه های مراقبت پوست، رعایت نکات بهداشتی و ایمنی کار تجهیزات و دستگاه ها، دستگاه لیزر، آموزش تخصصی ماساژ بدن و صورت را با اعطای گواهینامه و مدرک کاربرد تجهیزات از سازمان فنی و حرفه ای کشور برای خانم ها برگزار می نماید.

کاربرد تجهیزات و دستگاههای زیبایی وتناسب اندام

در حال حاضر این دوره ها علاوه بر سازمان فنی و حرفه ای در تعداد محدودی از آموزشگاه های مراقبت زیبایی برگزار می گردد. متقاضیان این دوره ها پس از ثبت نام رشته کاربرد تجهیزات در فنی و حرفه ای و گذراندن کلاس آموزش مراقبت پوست، مو، زیبایی، تناسب اندام، دستگاه لیزر، رفع موهای زائد، پاک سازی پوست، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و… از طریق آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند.

بعد از شرکت نمودن در آزمون تئوری و سپس آزمون عملی و دریافت نمره حد نصاب می توانند کاربرد تجهیزات پزشکی فنی و حرفه ای خود را به طور مستقیم از سازمان دریافت نمایند.

هدف برگزاری دوره ها ارائه آموزش در فضای مجهز توسط کادر حرفه ای و مجرب است که محصولات برند های با کیفیت در زمینه پوست، مو، زیبایی، دستگاه های لیزر، لاغری و تناسب اندام، آرایشی، بهداشتی و… به صورت تئوری و عملی برای متقاضیان خود فراهم می شود.

همچنین هدف برگزاری این دوره ها افزایش قابلیت های فردی و افزایش دانش نوین و روز دنیا جهت بهتر شدن موقعیت شغلی افراد دارای مهارت و ارائه خدمات به بانوان است. کسب مدرک کاربرد تجهیزات پزشکی فنی و حرفه ای تابع قوانین کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین مصوبات مجلس است.

دریافت این مدرک نشانه کسب مهارت به صورت رسمی در نهاد وابسته به وزارت کار است و افراد دارای این مدرک جایگاه شغلی بهتری در مقایسه با افراد فاقد این مدرک خواهند بود.