آموزش اصلاح ابرو (پیرایشگر ابرو)

آموزش اصلاح ابرو (پیرایشگر ابرو)

گروهی

2 جلسه

قیمت :400 هزار تومان

نیمه خصوصی

3 جلسه

با تمرکز بر طراحی طبیعی و نچرال به روش لیفت

قیمت :600.000 هزار تومان

خصوصی

3 جلسه

با تمرکز بر طراحی طبیعی و نچرال به روش لیفت

قیمت :700.000 هزار تومان

پیرایشگر ابرو و صورت زنانه

فرم دادن به ابرو

در ابتدا برای فرم دادن به ابرو باید ابروها را مرتب شانه بزنید و برای این کار می توانید از شانه ابرو استفاده کنید. در مرحله بعد پوست زیر ابرو را گرفته و مسیر رشد موهای ابرو را پیدا می کنیم. در این مرحله باید موهای زائد در این منطقه را با موچین یا بند برداریم. بهتر است برای  ابرو برداشتن  و فرم دادن به آن ها، به فرم مناسب صورت هر فرد دقت کنید و بر اساس فرم ابرو مناسب هر فرد ابروی او را بردارید. شما می توانید برای آموزش اصلاح ابرو به صورت کامل به آموزشگاه ما مراجعه کنید ومدرک پیرایش ابرو را از آموزشگاه ما دریافت کنید. و دوره تخصصی ابرو را بگذرانید.

آموزش اصلاح ابرو

شناخت مدل های مختلف ابرو

مدل ابرو مناسب برای دختران جوان، مدل پهن می باشد. به این نکته به صورت کامل در  آموزش اصلاح ابرو دخترانه  پرداخته خواهد شد و تمامی جزئیات در این دوره آموزشی بیان خواهد شد. این مدل ابرو طبیعی بودن ابرو آن ها را بیشتر نشان خواهد داد و حس دخترانگی خاصی را به بینندگان انتقال خواهد داد. البته میزان پهنی ابروها و فرم نهایی آن ها باید با توجه به فرم صورت هر فرد تعیین گردد. در این مطلب به بیان نکات جالبی در مورد  آموزش اصلاح ابرو خواهیم پرداخت. در  آموزشگاه تخصصی ابرو  ما  آموزش برداشتن ابرو برای اولین بار  را تجربه خواهید کرد. توجه داشته باشید که صورت های گرد نیاز به ابروهای زاویه دار و صورت های لاغر نیازمند ابروهایی صاف و کشیده می باشند. پیرایشگر ابرو و صورت به تمامی این مسائل دقت خواهد کرد و بهترین مدل ابرو را برای صورت شما انتخاب خواهد نمود.

رنگ کردن ابرو

 

آموزش اصلاح ابرو

یکی از اصول اولیه رنگ کردن ابروها، انتخاب رنگ مناسب آن است که باید با رنگ پوست و مو شما تناسب داشته باشد. نکته مهم ای است که رنگ ابرو اصولا باید روشن تر از رنگ مو باشد و بهتر است برای انتخاب مناسب ترین رنگ از یک آرایشگر در این زمینه مشورت بخواهید. برای اطلاع از  هزینه آموزش اصلاح ابرو،  میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین در زمینه  گرفتن مدرک پیرایشگر ابرو،  میتوانید با آن ها مشورت نمائید. شما میتوانید اصلاح ابرو و صورت را در آموزشگاه ما بیاموزید. آموزش اصلاح ابرو با موچین، نیاز به بیان مطالب مهمی دارد که در آموزشگاه ما به طور کامل با این مسائل آشنا خواهید شد و آموزش اصلاح ابرو را  به صورت کامل فرا خواهید گرفت.

قرینه سازی ابرو

 قرینه سازی ابرو از بخش های مهمی در آموزش اصلاح ابرو می باشد که ما به طور کامل آن را در آموزشگاه آموزش خواهیم داد. برای قرینه سازی شما می تواند از یک ریمل ابرو و دستمال کاغذی استفاده کنید و یا به کمک یک مداد چشم این کار را انجام دهید. البته این کار نیاز به مهارت و تمرین دارد و ممکن است در دفعات اول از پس آن برنیاید.

اصلاح صورت با بند

  اصلاح صورت با بند می تواند کار بسیار ساده ای باشد و ما چند نمونه ساده از این آموزش را به شما ارائه خواهیم کرد. در روش اول بند انداختن باید از هدبندی برای جمع کردن موها استفاده کنید و در مرحله بعد از ضدعفونی کردن اطراف محل مورد نظر با بندی که به ساعد بسته اید، بند انداختن را شروع کنید. در این حالت باید بند شما حالت مستطیلی داشته باشد.  در روش دیگر میتوانید یک سر بند را به پاهای خود ببندید و با حرکت دادن آن عمل بند انداختن را انجام دهید. این روش برای زمان هایی که تنها هستید، بسیار مناسب می باشد. در بین سایر روش های  آموزش اصلاح ابرو،  این روش محبوب تر می باشد.

آموزش اصلاح ابرو

دپیلاسیون امروزه در بین خانم ها افزایش چشمگیری پیدا کرده است. به همین علت در آموزشگاه ما بخش خاصی از دوره ها به  آموزش اصلاح ابرو  و دپیلاسیون تعلق گرفته است. فرایند ضعیف کردن ریشه موهای زائد را دپیلاسیون می گویند و این فرایند تقریبا بدون مضرات خاصی میباشد.

طراحی طبیعی و نچرال به روش لیفت

در  آموزش اصلاح ابرو،  بخش مهمی مربوط به طبیعی کردن حالت و فرم ابروها تعلق دارد که ما مفصلا در آموزشگاه خود به آن خواهیم پرداخت و توضیحات کاملی را در این مورد به شما ارائه خواهیم داد.

پیرایشگر ابرو صورت زنانه

فرم دادن به ابرو

شناخت مدل های مختلف ابرو

رنگ کردن ابرو

قرینه سازی ابرو

اصلاح صورت با بند

دپیلاسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button