آموزش اکستنشن مژه

هزینه آموزش اکستنشن مژه

گروهی

بیسیک

شناخت انواع برند ها و محصولات و متریال و آموزش کلاسیک

2 جلسه

قیمت :800.000 هزار تومان

نیمه خصوصی

کاشت والیوم{دو دی سه دی چهار دی و پنج دی} و فن سازی

2 جلسه

قیمت :1.000.000 میلیون تومان

خصوصی

ادونس

روش مگا والیوم و سبک های به روز دنیا و ژورنالی مژه

ترکیب رنگ مژه های رنگی و نور پردازی در چشم

3 جلسه

قیمت:1.500.000 میلیون تومان

همه چیز در مورد اکستنشن مژه

داشتن مژه های پرپشت و بلند همیشه به زیبایی چشم ها کمک بسزایی داشته است اما همه افراد از این ویژگی برخوردار نیستند پس برای داشتن آن از روش های دیگری اَعم از مژه اکستنشن،کاشت مژه،مژه مصنوعی و……. استفاده می کنندکه مژه اکستنشن انواعی واشکالی از جمله«کاشت کلاسیک،اسپایکی،آل،کیم،مژه والیوم و مگا والیوم»است که در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم،معمولاً انجام تمام این فرآیند ها در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها انجام می شود،وعمری حدود 7تا8هفته دارند.

انواع مدل های مژه اکستنشن برای داشتن مژه های ضخیم و زیبا

* اکستنشن مژه کلاسیک

* اکستنشن مژه طبیعی

* اکستنشن مژه مگا والیوم

* اکستنشن مژه والیوم

*اکستنشن مژه کیم

*اکستنشن مژه مدل هیدن

*اکستنشن مژه اسپایکی

*اکستنشن مژه ال

انواع مدل های اکستنشن

اکستنشن مژه کلاسیک

اکستنشن مژه کلاسیک از اولین روش های مورد استفاده برای زیبا نشان دادن مژه ها است که مژه ها را طبیعی تر جلوه می دهند،در این روش هر یک تار مژه  اکستنشن روی مژه فرد قرار می گیرد،به همین دلیل از ضخامت نسبتاً بالایی برخوردار است،سایز و قد مژه بسته به علاقه فردی متغیر است.

اکستنشن مژه والیوم و مگا والیوم

اکستنشن مژه والیوم(2D،3D،4Dو5D) از انواع مژه اکستنشن هستند.در این روش برخلاف اکستنشن مژه کلاسیک چندین(2تا5)رشته مژه مصنوعی را روی مژه قرار میدهند پس ضخامت کمتر نسبت به مژه کلاسیک دارند،این مژه ها اکثراً از جنس ابریشم هستند بنابراین از ضخامت کمتری برخوردارند و وزن کم تری دارند.مژه مگا والیوم هم نیز تقریباً نیز شبیه مژه والیوم است با این تفاوت که مژه مگا والیوم تعداد بیشتری مژه مصنوعی(5تا9)در بالای هر تار مژه قرار میگیرند،پس طبیعتاً از مژه والیوم پرپشت تر و نازک تر هستند.

 

مدل والیوم

اکستنشن مژه اسپایکی

اکستنشن مژه اسپایکی تلفیقی از شیوه های مختلفی از جمله کلاسیک،والیوم و مگا والیوم است که نقش بسزایی در زیبایی چشمان دارد می تواند معایب چشم ها را تا حدود زیادی کاهش دهد،باید این را هم ذکر کرد که این نوع اکستنشن بسیار دشوار است و انجام این روش برای افراد مبتدی امکان پذیر نیست،زیرا ممکن است به پوست پلک ها آسیب و پلک ها را به هم بچسباند در این حالت باید سریعاً مژه اکستنشن برداشته شود.

اکستنشن مژه کیم

اکستنشن مژه کیم نامی است که به دلیل استفاده کیم کارداشیان (مدل معروف اینستاگرامی)از این نوع مژه اکستنشن به خود گرفته است که در حقیقت همان مدل اکستنشن والیوم روسی است، که مژه ها اندازه های متغیری دارند

اکستنشن مژه مدل هیدن

در این نوع مژه اکستنشن برخلاف نمونه های دیگر که، بر روی مژه قرار میگرفت و نمای بیرونی بیشتری داشت زیر مژه با استفاده از چسب گیاهی قرار می گیرد و تا حدود زیادی از  ظاهری طبیعی برخوردار است.این نوع را معمولاً افرادی استفاده میکنند که نمی خواهند مشخص شود که اکستنشن انجام داده اند .

مراقبت از اکستنشن مژه

بعد از انجام عملیات اکستنشن مژه ترجیحا شخص نباید تا حداقل دو روز به حمام برود،از تابش مستقیم نور آفتاب خودداری شود،هنگام استحمام نباید زیر فشار آب و همچنین آب داغ رفت پس از آن برای شستشو باید از شامپو بچه که خاصیت قلیایی کمتری دارد استفاده شود مراقب باشید که استفاده مکرر از شامپو بچه میتواند منجر به خشکی پوست شوند،توجه داشته باشید که حتماً مژه ها با آب ولرم شسته شوند،یا می توانید از شامپو و شوینده های مخصوص برای مژه اکستنشن استفاده کنند. برای خشک کردن مژه ها پس از حمام و شست و شو می توان از چند روش مثل خشک کردن مژه با دستمال کاغذی،استفاده از سشوار استفاده کرد همچنین می توان آن ها را به صورت طبیعی و بدون استفاده از هرگونه روش دیگری خشک کرد.

 

خشک کردن مژه با سشوار

انواع روش های آموزش اکستنشن مژه از مبتدی تا پیشرفته

*بیسیک(پایه)

*پیشرفته،کاشت والیوم (2D،3D،4Dو5D)

*روش مگا والیوم و سبک های به روز دنیا و ژورنالی مژه

*ترکیب رنگ مژه های رنگی و نورپردازی در چشم

تقریباً تمامی روش های آموزش مژه اکستنشن در سالن های زیبایی، نسبت به سالن های زیبایی دیگر متفاوت است و مسئولان آموزش میتوانند به روش های مختلفی به کار آموز اکستنشن را یاد بدهند.و همچنین بعضاً همچون philashes می توانند مدرک هایی از قبیل مدرک فنی حرفه ای اکستنشن مژه و مدرک بین المللی کاشت مژه و…….. را میتوانند ارائه دهند.اکستنشن مژه برند های مختلفی دارد،از آن برند ها میتوان به اسکالا،اسلش،مینک،لند کیز،ریلی،سوپر یم مینک پروفشنال(مدل سمور)و ابریشمی اشاره کرد.تفاوت عمده  تمامی این برند ها در طول،ضخامت،رنگ و فر کننده گی آنها است.

 

آموزش اکستنشن

فیلش یا  philashes

شاید برای شما سوال پیش بیاید که فیلش یا  philashes چیست.در پاسخ به این سوال می توان گفت که این مجموعه یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین آکادمی های اکستنشن مژه و  تاتو صورت در دنیا است که سبک خاصی دارد.این اکادمی در سطح های مختلفی به هنرجو آموزش می دهد.

این سطوح شامل آرتیست /artist،رویال آرتیست /royal artist،دست یار مستر /master assistant،کرافت مستر/  craft master گرند مستر /grand master میباشد.

آرتیست

آرتیست به کار آموزی گفته می شود که دوره آموزشی خود را زیر نظر کرفت مستر گذرانده است و توانسته است مدرک کسب کند،اگر آرتیست خواسته باشد پیشرفت کند و به درجات بالاتری برسد باید به سختی کوشش کند و کار هایی با کیفیت بالا از خود ارائه دهد.

رویال آرتیست

رویال آرتیست به هر آرتیستی گفته میشود که حداقل به مدت زمان 6 ماه از کار های خود، نمونه هایی را در فضای مجازی منتشر کند و در صورت تایید از استادان سطح بالا می تواند به این لقب شناخته شود.

دست یار مستر

دست یار مستر به یک آرتیست فعال گفته میشود که همیشه همراه استادان سطح بالا هستند،این دستیاران به کار آموزان هنگام انجام کار های عملی کمک می کنند دستیار مستر بسته به تعداد رقیبان و هم دوره ی خود می توانند به وسیله اکادمی عنوان یک کرفت مستر شناخته شوند.

کرافت مستر

کرافت مستر این وظیفه را دارد که به کارآموزان کمک کند تا تمامی واحد های آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذرانند و موفق به دریافت مدرک شوند. اگر کرافت مستر ها توسط برانکو بابیچ تاید شوند می توانند به سطح بالاتری راه یابند.

گرند مستر

هر کرفت مستر که در طول یک سال تعداد100 کار آموز را تعلیم دهد و از مقام خود عزل نشود،باید یه سبک مختص به خود را ارائه دهد و در صورت تایید از سوی داوران میتواند به یک گرند مستر بدل شود.

اکستنشن مژه

کاشت کلاسیک

اسپایکی

ال

کیم

والیوم{ دو دی سه دی چهار دی پنج دی}

مگا والیوم

رفع اشکال یک روزه صفر تا صد 600 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button