آموزش پاکسازی پوست

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

پوست یکی از گسترده ترین بافت های بدن است که از سه لایه تشکیل شده است :

اپیدرم که لایه بیرونی پوست است، درم که لایه میانی است، هیپودرم که به بافتهای داخلی و ماهیچه ایی متصل است.

پوست لایه محافظتی است که نقش حفاظ را در برابر عوامل خارجی و بیرونی برای بدن بازی می کند. پوست به واکنش های بیرونی عکس العمل نشان می دهد و در برابر شیوه زندگی دچار تغییرات هم می شود. مثلا در برابر نور آفتاب ، الودگی ها ، روند افزایش سن و پیری. بهتر است نگهداری و مراقبت از پوست را جدی بگیریم تا علاوه بر حفظ زیبایی ، سلامت آن هم تضمین شود.

[/vc_column_text][us_separator][us_separator][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator show_line=”1″ text=”هزینه دوره آموزش پاکسازی پوست صورت – مبتدی” title_tag=”h2″][vc_row_inner gap=”5px”][vc_column_inner width=”1/4″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23f2ba66%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column_text]پاکسازی پوست زنانه ( مبتدی )

کلاس گروهی 

5 جلسه

قیمت : 800.000 (تومان )[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23f2ba66%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column_text]کلاس های  پاکسازی پوست (مبتدی )

نیمه خصوصی

10جلسه

آماده سازی هنر جو برای مبتدی کاربر تجهیزات

قیمت :000. 1.500 (تومان )[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23f2ba66%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column_text]

پاکسازی پوست زنانه (مبتدی)

کلاس خصوصی

کاملا تخصصی با یک سال پشتیبانی آنلاین و حضوری 

آموزش کامل گالوانیک و میکرو نیدلینگ

قیمت: 2.000.000(تومان )[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23f2ba66%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column_text]یک جلسه رفع اشکال

قیمت : 300.000 تومان[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][us_separator][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator show_line=”1″ text=”هزینه دوره آموزش پاکسازی پوست صورت – پیشرفته” title_tag=”h2″][vc_row_inner gap=”5px”][vc_column_inner width=”1/3″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23f2ba66%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column_text]پاکسازی پوست زنانه ( پیشرفته )

کلاس گروهی 

5 جلسه

قیمت : 1.200.000 (تومان )[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23f2ba66%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column_text]کلاس های  پاکسازی پوست (پیشرفته )

نیمه خصوصی

10جلسه

آماده سازی هنر جو برای مبتدی کاربر تجهیزات

قیمت :000. 2.000 (تومان )[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23f2ba66%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column_text]

پاکسازی پوست زنانه (پیشرفته)

کلاس خصوصی

کاملا تخصصی با یک سال پشتیبانی آنلاین و حضوری 

آموزش کامل گالوانیک و میکرو نیدلینگ

قیمت: 2.500.000(تومان )[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” content_placement=”middle”][vc_column][vc_column_text]

آموزش پاکسازی پوست یعنی چه؟

پاکسازی پوست به معنی زدودن و پاک کردن سلولهای مرده پوست است که در اثر آلودگی هوا و تجمع چربی برروی پوست، نشسته اند. به طور کلی در طی این فرایند از محلولها و کرم های شوینده مخصوص برای پاکسازی استفاده می شود و با بخور دادن سبب تخلیه جوشهای سرسیاه نیز خواهند شد.

قبل از هر کاری ابتدا باید نوع پوست را مشخص کنیم: پوست چرب، پوست خشک ، پوست نرمال و معمولی، پوست حساس،

 

آموزش پاکسازی پوست 

آموزش پاکسازی پوست:

1) بعد از تعیین نوع پوست و مواد مخصوص برای پاکسازی آن نوع پوست، ابتدا با شیرپاک کن به صورت کامل، پوست را تمیز و با حوله نرم به آهستگی خشک می کنیم.

2) سپس از تونر استفاده می کنیم که تکمیل کننده نقش شیر پاک کن است.( حرکت دست به صورت دورانی وپایین به بالا)

3) ماساژ صورت با کرم گیاهی مرحله بعد این فرایند می باشد. طی این فرایند می توانید از روغن های گیاهی استفاده کنید که هم تقویت کننده پوست هستند و هم حرکت ماساژ را راحتتر می کنند.

4) استفاده از حوله مرطوب روی صورت بعد از ماساژ

5)استفاده از کرمهای مخصوص ( اسکراب ها) روی صورت که سبب از بین بردن جوشهای سر سیاه و جرمها ازلایه  های شاخی پوست می شوند.

6) برای پاکسازی پوست به شکل عمیق از دستگاه هیدرودرمی استفاده می شود. البته با توجه به موارد منع مصرف در موارد خاص.

7) مرحله آخر استفاده از ماسک صورت است. معمولا ماسک صورت خاصیت پاک کنندگی ، روشن کنندگی و چربی زدایی دارد. مانند کرم های پاکسازی استادرم. اما با توجه به نوع پوست باید از درجات مختلفی استفاده کنیم. محصولات استادرم ، تولید فرانسه است و سبب تحولی بزرگ در عرصه پاکسازی پوست، تغذیه کنندگی  و احیا کنندگی آسیبهای پوستی خواهد شد.

معمولا آموزش پاکسازی پوست در آرایشگاه داده می شود و می توان مراحل رابه صورت کامل از نزدیک  دید .

آموزش پاکسازی پوست در آرایشگاه به چه چیزهایی احتیاج دارد؟

برای آموزش پاکسازی پوست در آرایشگاه ، علاوه بر آشنایی و تبحر در این فرایند، احتیاج به مدرک فنی حرفه ایی پوست داریم.

امروزه دربسیاری از آرایشگاه ها و اموزشگاهها وکلینیک های مراقبت از پوست ، خدمات آموزش پاکسازی با مدرک صورت می گیرد.

برای اخذ مدرک فنی حرفه ایی پاکسازی پوست چه اقداماتی باید انجام داد؟

به این منظور بعد از مراجعه به آموزشگاههای دارای مجوز که اعطا کننده مدرک فنی حرفه ایی پاکسازی پوست هستند، در دوگروه امکان ثبت نام وجود دارد. مبتدی و پیشرفته

لازم به ذکر است که برای دوره های پیشرفته احتیاج به گذراندن دوره های مبتدی وجود دارد.

سرفصل های این دوره برای اخذ مدرک فنی حرفه ایی تهران ، برای عزیزانی که در تهران مشغول به فعالیت هستند، عبارتند از:

شناخت انواع پوست، و روشهای پاکسازی انواع پوست، انواع ماسک صورت، اب رسانی، ماساژ صورت، لایه برداری و موارد دیگر که هنگام ثبت نام می توانید از اموزشگاه مورد نظرتان، از انها جویا شوید.

با گذراندن دوره های آموزش پاکسازی پوست با مدرک فنی حرفه ایی، و اخذ نمرات قابل قبول در امتحانات مربوطه، علاوه بر اضافه شدن به مهارت آرایشگاهی و بهداشتی، میتوانید با وجود این مدرک به درامد زایی خود نیز اضافه کنید.

آموزش پاکسازی پوست

 

آشنایی با محصولات پاکسازی پوست:

در مراحل پاکسازی پوست، همانطور که قبلا گفته شد نیاز به مواد و محلولهای پاک کننده ایی داریم که علاوه بر حذف چربیها و آلودگی ها ، سبب تخلیه جوشها و دیگر التهابات پوستی ، نیز بشوند. همچنین این مواد باید طراوت و شادابی و روشن کنندگی به پوست ببخشند.

در بازار انواع و اقسام محصولاتی که در پاکسازی پوست  و یا حین آموزش پاکسازی پوست به کار می روند ، وجود دارند. از میان این همه نام و برند ؛ محصولات استادرم یکی از بهترین و معتبرترین برندها در زمینه پوست و پاکسازی ان به شمار میروند.

محصولات استادرم کمک میکند که پوست در برابر اسیبها و صدمات خارجی، بتواند خودش را بازسازی کند و به این ترتیب در طولانی مدت جوانی و شادابی اش را حفظ کند.

فیشال صورت چیست؟

فیشال صورت (facial)  یک نوع مراقبت از پوست است به معنی پاکسازی، بخور گرم، اسکراب، لایه برداری توسط کرمهای مخصوص ، تخلیه جوشهای سرسیاه و بخور سرد برای بسته شدن منافذ پوست.

در کلینیک های زیبایی بعد از مراجعه و چندین جلسه مشاوره در مورد نوع پوست شما و تعیین ایرادات پوستی ، بهترین روش فیشال صورت به شما پیشنهاد داده می شود.

چطور می توانیم فیشال پوست  در خانه داشته باشیم؟

فیشال صورت که همان پاکسازی عمیق است، را میتوانیم علاوه برآرایشگاه ها در خانه و به صورت خانگی، هم انجام دهیم.

برای بازشدن منافذ پوستی می توانیم با بخورگرم، خیلی ساده توسط دستگاه بخور برای چند دقیقه اجازه دهید بخار به صورتتان بخورد. و آن را خیس کند. سپس با یک تونر یا مرطوب کننده ملایم پوست را ماساژ دهید. این کار را طی چندین هفته انجام دهید.

از مواد طبیعی دیگری که برای لایه برداری و پاکسازی پوست میتوان از انها استفاده کرد می شود به عسل، عسل و دارچین یا ماست ، نعنا، سرکه سیب و .. .  موارد دیگر اشاره کرد که همگی علاوه بر شادابی و پاکسازی پوست به تقویت آن نیز می پردازند.

       

آموزش پاکسازی پوست

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” content_placement=”middle”][vc_column][us_separator show_line=”1″ thick=”2″ color=”primary” style=”dashed”][vc_column_text]

پاکسازی پوست زنانه 

روشن کردن پوست مشاوره وتشکیل پرونده برای مشتری

شناخت انواع و آناتومی پوست

آشنای با الف بای زیبایی پوست

وظایف بیوتی تراپیست

متعادل ساری پوست

پاکسازی سطحی و عمیق پوست

ماساژ تخصصی و علمی

کاربرد ماسک ها

آبرسانی پوست

کاهش چربی اضافی پوست

تکسچر محصولات

رفع مشکلات پوست های چرب

جوش فعال

کیست چربی

دانه های سر سیاه و سر سفید

منافذ باز و ترشح

ویتامینه پوست

لایه برداری و رفع لک

رفع تیرگی دور چشم و چروک های پنجه کلاغی

[/vc_column_text][us_separator show_line=”1″ thick=”2″ color=”primary” style=”dashed”][us_separator show_line=”1″ thick=”2″ color=”primary” style=”dashed”][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code